Acum este 25 Iul 2017, 07:40 Căutare avansată

Bancuri

zonă de descreţit fruntea

Re: Bancuri

Mesajde DanielOP » 14 Aug 2015, 14:15

20 de avantaje EVIDENTE ale unei relații homosexuale (citat din TNW bineinteles)

• Nu primești niciodată telefoane în care să fii întrebat cât mai stai la bere;

• În frigider nu se țin chestii inutile, gen iaurturi cu zero grăsime sau cosmetice;

• Dacă se înfundă chiuveta, o schimbi, că de aia ești bărbat;

• În baie nu va fi atât de mult păr ca atunci când locuiești împreună cu o femeie;
• Nu auzi de tampoane decât în reclame;

• Nu afli niciodată detalii irelevante despre colegii de muncă ai partenerului;

• Dacă-i spui că ciorba-i de căcat, nu se supără;

• Când te duci beat acasă, te duci cu câteva beri, nu cu flori;

• Nu vei da bani la biserică, pentru că nu te vei căsători niciodată în fața unui preot;

• Nu îți pune întrebări capcană, gen ”Ți se pare că m-am îngrășat?”

• N-o să auzi niciodată funesta expresie ”Lasă, că știi tu foarte bine ce ai făcut!”

• Nu va trebui să-ți ștergi niciodată istoricul din browser; dimpotrivă, îl vei putea bookmarka și îți va mulțumi pentru asta;

• În vacanțe, nu va trebui să-i cari bagajul;

• Dacă-l scoți în oraș, nu durează nici să-l convingi, nici să se pregătească;

• În lista ta de canale TV nu vor exista Acasă TV, Euforia sau altele similare;

• În timpul meciurilor de fotbal nici nu-ți va cere să schimbi canalul, nici nu te va întreba ce e ăla ofsaid;

• Te vei duce la balet pentru că vrei tu, nu pentru că ești obligat;

• Nu va exista niciodată ”acea perioadă a lunii”;

• Cu puțin noroc, nu vei avea soacră, pentru că și părinții lui sunt homosexuali;

• Nu va mai exista problema colacului de WC.
DanielOP
arcas olimpic
arcas olimpic

Arc: Win&Win Recurve 28@28

Mesajde DanielOP » 14 Aug 2015, 14:27

Din seria descopera Romania (Romanica noastra cea de toate zilele) citand tot din TNW

Descoperă România. 15 lucruri despre judeţul Harghita

Cunoscut şi drept Covasna Săracului, singura resursă naturală a judeţului Harghita este frigul;

Tot ca un efect al sărăciei, în vechime i se spunea Trei Scaune, pentru că efectiv atâtea scaune erau în judeţ;

Nu te înţelege nimeni dacă ceri o pâine. Trebuie să ceri “un cartof din făină”.

Cetăţenii din Harghita sunt mândri de originile lor mongole. Au 100 de cuvinte pentru şa!;

Principalele oraşe sunt Miercurea Ciuc. Cuidracuîipasă şi Chiarnumaicontează

Pentru că n-au avut bani de un bust al lui Petofi Sandor, au luat un bust de-al lui St. O. Iosif și au schimbat plăcuța de sub el;

În Miercurea Ciuc nu există lustragii de pantofi, dar există răsucitori de mustăţi;

Ei cer “autonomie” pentru că i-a prostit cineva că aşa se zice în română la 50 de lei;

Pentru că au multe ape minerale, săptămânal suferă invazii de moldoveni care vin să facă şpriţ;

De aici izvorăşte Oltul, supranumit şi Nilul României, din cauza inundaţiilor anuale;

Pentru că a ales să circule spre Europa, nu spre mitici, Mureşului i se mai zice şi Oltul Deştept;

Absolut tot din judeţ e secuiesc. Odorheiul Secuiesc, Crişturu Secuiesc, Bucureştiu Secuiesc;

Harghita este patria ceramicii de Korund, nume care în secuiască înseamnă Made in China

Se spune că dacă îţi ţii respiraţia 30 de minute pe fundul lacului vulcanic Sf. Ana te lecuieşti de iredentism;

Locuitorii din Harghita sunt şi ei religioşi, dar necunoscând limba română, sunt contrânşi să fie catolici şi nu au bucuria viselor cu Boca.
DanielOP
arcas olimpic
arcas olimpic

Mesajde DanielOP » 14 Aug 2015, 14:29

Descoperă România. 17 lucruri despre judeţul Teleorman

• Stema judeţului are un copac, care simbolizează pădurile, spice, care simbolizează agricultura şi 3 oi, care simbolizează populaţia;

• E singurul judeţ în care oamenii trec în testament cu cine votează după ce mor;

• Pe primul loc la exporturi sunt găleţile şi uleiul, pe care teleormănenii le primesc la alegeri;

• Cel mai teribil secret al lui Cătălin Botezatu nu e că e gay, ci că e din Teleorman;

• În Teleorman s-a născut şi Marin Preda, autorul celebrului roman de science fiction Moromeţii, în care se anticipează cum va evolua Teleormanul peste sute de ani;

• Dacă alte judeţe au turism montan sau balnear, în Teleorman există doar turism electoral;

• Asocierea lor cu biblioteca din Alexandria îi deranjează la culme pe teleormăneni: “Noi n-am avut niciodată bibliotecă în judeţ”, insistă ei;

• Pentru că localnici primesc atât de mult ulei la alegeri, în Teleorman încă nu s-a auzit un scârţâit de uşă;

• Din cauza găleților electorale primite de-a lungul timpului, teleormănenii dețin, în medie, mai mult plastic decât Bianca Drăgușanu;

• Teleormanul este atât de înapoiat încât aici se mănâncă şaorma doar o dată pe lună, când vine maşina de la Bucureşti;

• În Teleorman au loc cele mai multe accidente auto provocate de hipopotami lăsaţi nesupravegheaţi;

• Se spune că teleormănenii sunt analfabeţi, dar toți recunosc literele P, S și D;

• În Teleorman trăiește și votează cel mai vârstnic alegător din toate timpurile, care are 250 de ani;

• Teleormanul este un județ extrem de tolerant. Aici și caii se pot înscrie la examenul auto;

• În Teleorman s-au născut Marin Preda și Gala Galaction, dar din păcate tot aici a murit Bear Grills;

• În noaptea dinaintea alegerilor, teleormănenii indeciși își pun ulei și făină sub pernă, ca să viseze cu cine să voteze a doua zi;

• În Teleorman trăiește robotul bețiv Ingeniosity, fratele mult mai celebrului robot Curiosity.
DanielOP
arcas olimpic
arcas olimpic

Mesajde calientesistems » 28 Aug 2015, 16:40

La interviu pentru angajare.

Si cam la ce suma se ridica salarul?

In principiu 900 de ron pentru inceput si mai tarziu 1500 de ron.

Va multumesc! atunci o sa vin mai tarziu.

:tiphat
You have Greatness within you!
You have the courage and power to live your dreams!
calientesistems
arcas olimpic
arcas olimpic

Arc: Black Shadow 48 ~ 50 Lbs

Mesajde DanielOP » 08 Oct 2015, 12:54

În cinstea victoriei „Stejarilor”, toți românii s-au făcut ieri lemn (Din TNR)

Un val puternic de mahmureală a străbătutut în această dimineață România, ca un ecou la victoria legendară a echipei naționale de rugby în meciul cu Canada. Sute de mii, ba chiar milioane de români au simțit nevoia să omagieze această răsunătoare victorie făcându-se rangă, mangă, maimuță sau mai ales lemn.
Deși tema serii era stejarul, asta nu i-a împiedicat pe mulți români care aveau un nivel avansat de beție, să-și dea castane în cap. S-a băut pe principiul „Nu ești beat atâta timp cât poți să stai intins pe parchet, fără nici un sprijin”. Unii dintre ei chiar nu mai știu ce s-a întâmplat ieri seară și s-au trezit de dimineață îmbrăcați doar cu câteva frunze, cu ghindele la vedere, iar cei mai norocoși cu nasul într-o veveriță. Acesta este și motivul pentru care mare parte din români au apărut astăzi destul de defrișați la muncă.

Situația se va ameliora în această seară când, cel mai probabil în timpul meciului de fotbal cu Finlanda, românii vor adormi buștean.
DanielOP
arcas olimpic
arcas olimpic

Mesajde broadheader » 26 Oct 2016, 17:37

CUM GANDESC VANATORII AMERICANI CAND:
1. Vad o caprioara slaba. - Am vanat-o ca nu avea nicio sansa.
2. Vad o caprioara bolnava. - Am vanat-o sa-i curm suferinta
3. Vad o caprioara sanatoasa. - .Am vanat-o sa am ce manca.
4. Vad un cerb cu coarne foarte mari. - L-am vanat ca e un trofeu pe cinste.
5. Vad un cerb cu coarne medii. - L-am vanat, nu e mare dar nu ma fac de rusine la baieti.
6. Vad un cerb cu coarne malformate. - L-am vanat pt ca nu se adapta in natura.
7. Vad un cerb albinos. - L-am vanat pt ca nu se putea ascunde de pradatori.
8. Vad un cerb batran. - L-am vanat pt ca i-a trecut vremea.
9. Vad un raton. - L-am vanat de plictiseala ca nu sunt caprioare.
broadheader
utilizator forum
utilizator forum

Arc: compound

Mesajde bogdanfb74 » 31 Oct 2016, 23:23

Nu e banc... dar are cam acelasi impact ca un banc bun.

In cautare de wallpaper cu sageti, arcuri, etc... am gasit-o pe domnisoara. Studiati putin pozitia de tragere si priza pe arc...
Nu aveţi permisiunea de a vizualiza fişierele ataşate acestui mesaj.
bogdanfb74
utilizator forum
utilizator forum

Arc: nu am încă

Mesajde romi777 » 31 Oct 2016, 23:58

Domnisoara trage in tehnica Kiudo!
romi777
arcas traditionalist
arcas traditionalist

Arc: nu am

Mesajde RubenFerol » 02 Mai 2017, 14:53

Patru maicute mor si ajung la poarta Raiului. Si cum aveau ele locul asigurat, Sf. Petru le pune sa se aseze in sir indian si zice: "Daca doriti sa marturisiti ce alte pacate mai aveti inainte de a intra in Rai, va rog sa le spuneti aici, la poarta." Auzind asta, prima maicuta, mai timida de fel, spuse: "La un moment dat, in viata, am vazut un penis." "Aaa, dar nu e mare pacat." spuse Sf. Petru. "Uite, spala-te pe ochi in bolul asta cu apa sfintita si poti intra impacata!" A doua maicuta, si ea timida, confesiona cand ii veni randul: "Si eu, in viata pe care am trait-o, recunosc ca am atins un penis." "Nu-i mare bai, spala-te si tu pe maini in bol si poti intra impacata!" Deodata, agitatie intre cele doua maicute ramase. "Hei, hei, hei, ce-i cu zarva asta?" spuse incruntat sf. Petru. A patra maicuta, cu o voce stridenta, raspunse: "Sfinte Petre, io vreau in fata, sa fie clar!! N-am de gand sa fac gargara dupa ce isi baga asta curu'n bol!!"
RubenFerol
utilizator forum
utilizator forum

Arc: Bearpaw FieldStar

Anterior

Înapoi la Bancuri | Fotografii haioase | Filme